About-Us-Logo1

همگامی با روند روز افزون پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به آخرین فن آوریهای روز دنیا مخصوصا اروپا و امریکا دغدغه ذهنی بسیاری از مدیران ، مسئولان و افراد مسئولیت پذیر جامعه پزشکی ایران است. در راستای نیل به این اهداف و همچنین توسعه بازرگانی و به روز رسانی دانش دندانپزشکان ایرانی به عنوان عضوی از جامعه خدمات رسان به دندانپزشکان محترم و لایق ایرانی بر آن شدیم که دامنه تحقیقات علمی خود را از مرزهای کشور عزیزمان ایران به سراسر جهان گسترش دهیم و گامی بلند به آن سوی مرزها برداریم.
دغدغه تراش دندان های طبیعی در درمان های زیبایی مثل لمینیت همواره ذهن بسیاری از دندانپزشکان متعهد خصوصا متخصصین ترمیمی زیبایی را آزرده است. همواره این سوال در ذهن وجود داشت که آیا مجازیم جهت نصب لامینیت پرسلنی دندان را بتراشیم یا بهتر است از کامپوزیت های پیشرفته استفاده کنیم ؟ کیفیت نامناسب لامینیت های لابراتوار ها و مشکلات ناشی از درمان زیبایی با کامپوزیت حاکی از جای خالی سیستمی بود که علاوه بر عدم نیاز به تراش ، عوارض درمان زیبایی با کامپوزیت را هم نداشته باشد.
شرکت سیناگستر پیشرفته مفتخر است در مسیر این به روز رسانی به عنوان عضو کوچکی از جامعه دندانپزشکی ایران، BRILLIANCE که یکی از پر افتخارترین و معتبرترین برندهای امریکایی به شمار می رود و معایب درمان های زیبایی را پایان بخشیده ، به بیماران و دندانپزشکان محترم معرفی و خدماتی هر چند ناچیز به ایشان ارائه نماید.