پیشرفته ترین و نوین ترین روش در دندان پزشکی زیبایی

سالیان سال است که برای داشتن لبخند زیبا و بر طرف کردن مشکلات ظاهری دندان ها از روکش های سرامیکی و کامپوزیتی استفاده می شود تا بتوان با درمان بد رنگی، بد فرمی، نا منظمی، کوتاهی و فواصل بین دندانی، ظاهر زیبا را به دندان ها بازگرداند. .

افراد بسیاری در سرتاسر جهان از این روکش ها استفاده کرده اند تا زیبایی را به دندان ها و لبخند خود هدیه کنند. اما این درمان گاهاً­­ نارضایتی هایی را برای افراد به همراه داشته است. مانند تراش خوردن سطح دندان ها، مقاومت کم روکش ها و شکستن آنها، رنگ پذیری روکش ها، ظاهر غیر طبیعی و عمر کوتاهشان.بعضی دیگر نیز به علت کمبود وقت و یا حتی ترس از دندانپزشکی، قادر به ایجاد یک لبخند زیبا برای خود نیستند و حتی از نعمت خندیدن محروم می باشند.

شرکت DenMat آمریکا در پی حل این معضلات قدم بزرگی در دندان پزشکی زیبایی برداشته است، سرامیکی را به نام Cerinate تولید کرده که از آن پوسته بسیار نازکی به ظرافت لنز چشمی ساخته می شود به نام (BRILLIANCE) که استحکامی چون دندان طبیعی دارد با زیبایی فوق العاده و انعکاس نور بسیار طبیعی در حد مینای دندان که بدون درد و خونریزی و بدون نیاز به تراش سطح بیرونی دندان ها روی آنها چسبانده می شود. بنابراین BRILLIANCE تفاوت هایی با روکش های نسل پیشین (لمینیت)، ترمیم های کامپوزیتی و دیگر روش های دندان پزشکی زیبایی دارد، مانند:

  • استحکام در حد دندان طبیعی
  • عدم ( یا حداقل ) تراش بافت دندان طبیعی
  • رنگ ، shade و Translucency بسیار طبیعی در حد دندان طبیعی
  • باند فوق العاده به دندان به علت نصب روي بافت ميناي دندان و چسباندن با مواد خاص خود
  • عدم رنگ پذیری
  • دوامی تا حدود ۲۰ سال

BRILLIANCE تنها به ۲جلسه حضور بیمار در دندان پزشکی نیاز دارد و اینگونه معضل زمان را نیز حل کرده است. ابتدا از تمامی دندانهای بیمار در جلسه اول یک قالب کلی گرفته می شود، سپس در جلسه دوم پروتز ساخته شده تحویل داده می شود.

این محصول تا کنون برنده سه دوره متوالی جایزه بهترین محصول زیبایی دندانپزشکی امریکا را به دست آورده است.

مرتب كردن دندانها

1

اصلاح فرم و شکل دندانها

2

اصلاح رنگ دندانها ( بليچين دائمي )

3

 

اصلاح پر کردگی ها ، روکشهای نازیبا و بدشکل و نامناسب قبلی

4

بستن فواصل بین دندانی

5

اصلاح فرسایش ناشی از سن

6